O nás

O nás

Owner

Pozdravujem Vás, milí zákazníci. Moje meno je Pavol Mikula a svetu gastronómie sa s láskou venujem už viac ako 20 rokov.
Vďaka mojim rodičom, ktorí roky prevádzkovali známe bratislavské lahôdky, som už ako dieťa mal možnosť zažiť čaro tradičnej lahôdkárskej výroby. Obložený chlebíček bol vždy signifikantným produktom lahôdok a vôbec jedným z prvých produktov, ktoré som ponúkal svojim zákazníkom.

Aj napriek rôznym surovinovým modifikáciám, obložený chlebíček i dnes patrí k prestížnym reprezentantom skupiny Chlebíček na zavolanie – DELIKANTI. Chlebíček na zavolanie je naším tradičným hrdým produktom, ktorý majú v obľube tisíce spokojných zákazníkov. Ani po rokoch náš chlebíček nestratil svoj šmrnc a nezameniteľnú chuť, ktorou vždy spoľahlivo poslúži pri každej rodinnej oslave, firemnom stretnutí či iných príležitostiach, pri ktorých si radi vychutnáte chuť tradičného Slovenska.

Obložený chlebíček považujem za unikátny produkt československej prvorepublikovej studenej kuchyne, ktorý je nositeľom gurmánstva vtedajších čias. Naplno sa rozvíjal v lahôdkárskom priemysle aj v období socializmu, kedy vypĺňal vitríny mliečnych barov, podnikových bufetov, ale bol aj súčasťou dôležitých spoločenských podujatí. Rokmi nestrácal na popularite, práve naopak, každá domácnosť si našla svoju “vlastnú receptúru”.

Nová doba však prináša nové a efektívnejšie riešenia. Práve preto je tu produkt Chlebíček na zavolanie. V hektickej dobe, kedy je čas tou najdrahšou komoditou, môžete dopriať sebe a svojim blízkym kulinársky zážitok v podobe chutných obložených chlebíčkov.

Rokmi som sa naučil, že naozaj dobrý chlebíček sa dá vyrobiť iba z kvalitných surovín, tradičnej receptúry a lásky ku kulinárstvu.
Ročne na prípravu chlebíčkov spotrebujeme viac ako 30 000 kváskových chlebíkov, 2 tony kvalitnej remeselnej šunky, viac ako 10 ton domácej zeleniny od preverených dodávateľov a 20 000 vajíčok z podstieľkového chovu. Kvalitu našich chladených výrobkov zabezpečujú naši pracovníci, ktorí majú vysokú remeselnícku odbornosť a pravý kumšt lahôdkárov.
A že sme na chlebíčky naozaj tí najlepší? Objednajte si svoj Chlebíček na zavolanie a presvedčíte sa o tom hneď po prvom zahryznutí.

Sign